Podcast "tARTu hääl"
salvestustugi: Teatritehnoloogia
signatuur: Ardo Ran Varres
logo: Jaanus Kaasik
podcasti toetavad: Tartu linn ja Kultuurkapital


#39
Tartu teatrielu vestlussari: Väiketeatrite juurdekasv
17.01.2022
1:20:02
Sarja neljandal vestlusel kohtuvad Tartu Uue Teatri produtsent Maarja Mänd Tartu Ülikooli teatriteaduse lektor Hedi-Liis Toome kes arutlevad Tartu Uue Teatri, Musta Kasti kujunemise ning Tartu väiketeatrite üle. Vestlust modereerib teatriteaduse üliõpilane Greeta Võsu.

Heli Jaanus Kaasik

#38
Loomeka lood: Degritter/Taniel Põld ja Uku Püttsepp
10.01.2022
1:08:18
Tartu Loomemajanduskeskuse saatesarja „Loomeka lood“ kolmandas episoodis on külas Taniel Põld ja Uku Püttsepp niši-idufirmast Degritter, mis toodab vingeid ja ägeda disainiga vinüülide pesumasinaid. Loomeka poolt on saates küsimusi esitamas ja Degritteri eestvedajatega vestlemas LMK juht Külli Hansen ja kommunikatsioonijuht Katrin Tegova. Saame teada, kuidas vinüülipesuri idee sündis, milliste raskuste läbi on ettevõtte tähtedeni jõudnud ning millised on Degritteri tulevikuplaanid.

Heli Jaanus Kaasik


#37
Siin Psühhoteek! vol 3. Muusika, mida sobiks aastavahetusel kuulata
31.12.2021
1:01:57
“Muusika, mida sobiks aastavahetusel kuulata” on 29.12.21 Psühhoteegis käsitsi valitud vinüülidelt ja ekstra tARTu hääle jaoks aastavahetuseks salvestatud muusikaline sekser. Ettevaatust! Vinüülisekser sisaldab muusikat Vene, Eesti, Itaalia, Soome, Läti, USA, Bulgaaria, Tšehhi, Serbia, Poola psühhodisko varamust.

Muusika valis Ahto Külvet


#36
Raamatu "Tõnis Vint. Kogutud artiklid." esitlus
20.12.2021
1:15:00
Paavo  Matsin kõneleb Tõnis Vindi visuaalsest ja foneetilisest kabalast. Vindi vastvalminud artiklite kogumikust räägivad Elnara Taidre ja Eva Vint. Vestlust juhib Kiwa.

Heli Jaanus Kaasik


#35
Tartu teatrielu vestlussari: Sajandivahetuse uued tuuled
12.12.2021
1:15:15
Vestlussarja kolmandas osas said kokku kirjandusteadlane ja Tartu Teatrilabori üks asutajatest Jaak Tomberg ning lavastaja Margus Kasterpalu. Vesteldi Tartu Lasteteatrist ja selle kasvamisest Teatrilaboriks, samuti Draama festivalist ja otsingulisusest Eesti teatris. Vestlust modereeris teatriteaduse magistrant Hanna Marrandi.

Heli Jaanus Kaasik

#34
Loomeka lood: Ö Stuudio/Martin Kikas ja Siim Parisoo
07.12.2021
1:09:44

Tartu Loomemajanduskeskuse saatesarja „Loomeka lood“ teises saates tutvustame LMK inkubanti Ö Stuudiot. Saates on külas Martin Kikas ja Siim Parisoo Ö Stuudiost. Saadet juhib LMK kommunikatsioonijuht Katrin Tegova. Kuidas loomeettevõte edukalt toimima panna ning milliseid ämbreid vältida? Kui oluline roll on omavahelisel sünergial ning millal tuleb kasuks ühise stuudioruumi omamine?

Saatejuht Katrin Tegova / heli Jaanus Kaasik


#33
Loomeka lood: Kunstioksjonist filmifondini ja kõik muu, mis jääb sinna vahele
24.11.2021
1:21:57

Tartu Loomemajanduskeskus käivitab tARTu hääles oma saatesarja  „Loomeka lood“. Stuudios said seetõttu kokku sihtasutuse juht Külli Hansen, ettevõtlusjuht Juta Kulhlberg ning inkubatsioonijuht Karin Sepp, et arutleda, mida on loomemajanduskeskus 12 aasta jooksul Tartus muutnud ning mida on loomeka ettevõtetel pakkuda nii tartlastele, aga ka laiale maailmale.

Saatejuht Raul Oreškin / heli Jaanus Kaasik#32
Tartu teatrielu vestlussari: Mati Unt Vanemuises
20.11.2021
1:24:27
Vestlussarja teises osas kohtuvad näitleja Hannes Kaljujärv ja dramaturg Sven Karja, kes räägivad Mati Undi Vanemuise perioodist. Vestlust modereerib teatriteaduse magistrant Karin Allik.

Heli Jaanus Kaasik.


#31
"Kolmainsus: Kunst. Teadus. Ulme." raamatu esitlus
12.11.2021
52:12

8. septembril esitleti tARTu poes Voronja galerii suvenäitusest välja kasvanud raamatut "Kolmainsus: Kunst. Teadus. Ulme." Raamatuesitlusel vestles kuraatoridebüüdi teinud teadlaste ja raamatu koostajate Kaija Põhako-Esko ja Tõnu Eskoga kunstiteadlane ja Voronja VI hooaja kuraator Indrek Grigor.

Heli: Jaanus Kaasik#30
Draama 2021: Vestlusring “Miks on Eestile vaja mitut teatrikooli?”
04.11.2021
1:56:44
Eestikeelne kõrgharidus peab olema kõigile tasuta - see on poliitiline otsus. Kunsti- ja humanitaarerialade puhul kerkib seetõttu tihti üles küsimus, kas maksumaksjad saavad sellest ka piisavalt kasu. Näiteks kas poleks otstarbekam koondada kogu teatriharidus Eestis ühte kooli?

See vestlusring ei püüa vastata kohe kõikidele teatriharidusega seotud küsimustele, vaid keskendub ainult näitlejate ja lavastajate väljaõppele. Arutleme, milleks on Eestile vaja mitut teatrikooli, kas koolide vahel on olulisi erinevusi, kas kunstnikke on üldse võimalik koolitada, mida peaks teatrikoolis õpetama, et lõpetajad tööd leiaksid jms.

Vestlusringis osalevad TÜ teatriteaduse professor Anneli Saro, EMTA lavakunstikooli juht, lavastaja Mart Koldits ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia näitlejatöö õppejõud, näitleja Katariina Unt#29
Teadus, kunst ja ulmevaktsiinid
25.10.2021
1:38:57
Mis eristab teadlast ulmekirjanikust. Millised on praegused vaktsiinid ja mida ulmelist on tulevikus oodata. Milline on kunsti osa teaduse teadvustamisel. Neil teemadel arutlevad aja- ja ulmekirjanik Rait Piir, molekulaarbioloog ja muusik Ermo Leuska ning Inimgenoomika professor ja kuraator ja kunstihuviline Tõnu Esko.

Vestlust juhib ERR'i ajakirjanik Kaur Maran


#28
Tartu teatrielu vestlussari: 1990ndate suveteatribuum

19.10.2021
1:27:57
Sarja esimeses vestluses arutlevad Andres Dvinjaninov Tartu Suveteatri Seltsist ja Anneli Saro Tartu Ülikoolist 1990ndate suveteatribuumi üle. Vestlust modereerib teatriteaduse tudeng Kaisa-Kadi Pilt.
Vestlusarja korraldab Teatriteaduse Üliõpilaste Loož.

Heli Jaanus Kaasik

#27

Draama 2021: Vestlusring "Milleks meile festivalid?"

30.09.2021
1:22:28
Festivalid on väga popid. Uusi festivale tekib igal aastal juurde. Festivale võib teha igal teemal: kunstist toidu, käsitöö või mõne elustiilini. Miks kultuur festivaliseerub ehk on üha tihedamini pakendatud erinevateks festivalideks? Kuidas mõjutab festival kui pakend kultuuri loomist ja vastuvõttu? Kas ja kuidas on festivalid mõjutanud teatrit? Millised on Eestis toimuvate teatrifestivalide identiteedid, eesmärgid ja tulevikuplaanid?

Vestlusringis osalevad Kultuuriministeeriumi teatrinõunik Laur Kaunissaare, Eesti teatri festivali Draama tegevjuht Hedi-Liis Toome, rahvusvahelise etenduskunstide festivali Baltoscandal kunstiline juht Priit Raud ja SAAL Biennaali kuraator Annika Üprus ning kirjandusfestivali Prima Vista algataja ja projektijuht Berk Vaher.

Heli Jaanus Kaasik

#26

Hebo Rahman. Laulud Võrumaalt ja Tartust

23.09.2021
1:15:08
Sel korral kõlab tARTu hääle kirjanduspodcastis lisaks saatejuhi ja külalise häältele veel akustiline kitarr. Võrumaalt pärit laulukirjutaja, Hebo Rahman on kogunud Tartus tuntust ning on aeg tutvustada teda laiemale publikule. Rahmani laule kuuleme saates ohtralt. 

Saatejuht Mika Keränen / heli Jaanus Kaasik


#25

tARTu hääl // Draama 2021: Teatri metakommunikatsioon

13.09.2021
1:18:55
Teatriteemalises vestlusringis arutlevad Tartu ülikooli teatriteaduse professor Anneli Saro, festivali Draama turundus- ja kommunikatsioonijuht Katrin Tegova ning Paide teatri dramaturg ja teatrikriitik Oliver Issak teatrit ja teatreid ning lavastusi ja etendusi käsitlevatest tekstidest.

Vestlust juhib Tartu ülikooli õppejõud ning festivali Draama kuraator ja tegevjuht Hedi-Liis Toome.
Heli Jaanus Kaasik.#24

tARTu hääl // Draama 2021: Teatri funktsioonid

09.09.2021
1:13:52
Teatriteemalises vestlusringis arutlevad Tartu ülikooli teatriteaduse professor Anneli Saro, Vanemuise teatrijuht Kristiina Alliksaar ning Paide teatri dramaturg ja teatrikriitik Oliver Issak teatri funktsioonide üle ühiskonnas.

Vestlust juhib Tartu ülikooli õppejõud ning festivali Draama kuraator ja tegevjuht Hedi-Liis Toome. Heli Jaanus Kaasik.#23

Tartuff »-♡-> Voronja: Kunst, teadus ja ulme

03.09.2021
1:22:23
3. augustil Voronja galeriis toimunud vestlusringis osalesid Tartuffi filmiprogrammi juht ja kirjanik Dagmar Raudam, kirjanik ja Eesti Ulme Ühingu president Veiko Belials ja inimesegenoomika professor Tõnu Esko. Vestlusringis otsitakse teaduse, kunsti ning ulme ühisosa - inspiratsioon, vastandumine ja konflikt.

Saatejuht Tõnu Esko / heli Jaanus Kaasik.

#22

Mis on „Südaöine autoportree“?

02.09.2021
1:00:31
Saates räägivad Maris Pedaja, Mari Pihl ja Maria Ivanova Tartu Aparaaditehases etenduvast interaktiivsest installatsioonist "Südaöine autoportree" www.aparaaditehas.ee/uritused/sudaoine-autoportree 

Saadet juhib semiootik Jaanus Kaasik. 


#21

tARTuFF »-♡-> tARTu hääl: Tristan Priimägi

26.08.2021
1:08:07
Taskuhäälingu tARTu hääl avalik salvestus 6. augustil 2021 Tartuffi festivaliklubis Pepe´s Bistro & Social Club. Vestluskaaslaseks Tartuffi filmikriitika suvekooli juhendaja, kultuurilehe Sirp filmitoimetaja ja -kriitik Tristan Priimägi.

Saadet juhib semiootik Jaanus Kaasik.


#20

tARTuFF »-♡-> tARTu hääl: Roomet Jakapi

19.08.2021
1:06:06
Taskuhäälingu tARTu hääl avalik salvestus 5. augustil 2021 Tartuffi festivaliklubis Pepe´s Bistro & Social Club.Vestluskaaslaseks Tartu Ülikooli Filosoofia ajaloo kaasprofessor Roomet Jakapi. Arutleme festivali kavas olnud filmi "Viga maatriksis" teemadel, otsides vastust küsimustele, kas me elame simulatsioonis, kas maailm on päris ja kes juhib maailma?

Saadet juhib semiootik Jaanus Kaasik.


#19

tARTuFF »-♡-> tARTu hääl: Rao Heidmets

12.08.2021
1:05:26
Taskuhäälingu tARTu hääl avalik salvestus 4. augustil 2021 Tartuffi festivaliklubis Pepe´s Bistro & Social Club. Saate külaliseks on Rao Heidmets kellega vestleme animafilmide tegemisest nüüd ja nõukogude ajal, loomeprotsessist ja uutest tehnoloogiatest.

Saadet juhib semiootik Jaanus Kaasik.


#18
Kristiina Reidolv. Film. Film. Film.

29.07.2021
1:32:37

Ennustame Kristiinaga, mis saab kinodest, millal võiks Eestisse ja Tartusse filmipaviljon tekkida ning millal tuleb taas kokku Tartu Popi ja Roki Instituut. Tõsist juttu ajame ka.

Saatejuht Raul Oreškin / heli Jaanus Kaasik

#17
Krista Ojasaar. Uneluule.

15.06.2021
1:35:19

Palaval suvepäeval tARTu poes lindistatud vestlus kaldus iseenesest uimerdamisele ja unenägudele. Krista Ojasaar loeb värskeid luuletusi ja selgitab saatejuhile, mis on luulesein, mille nad eelmisel aastal koos Hannes Einpauliga ehitasid, et esitada luulet uut moodi, teisiti, interdistsiplinaarselt.

Saatejuht Mika Keränen / heli Jaanus Kaasik#16

Kadri Lind. Inimene linnas ja linn inimeses.
16.06.2021
1:40:15

Saate külaliseks on urbanist ning Linnafestivali UIT ja tänavakunstifestival Stencibility korraldaja Kadri Lind. Räägime sellest kuidas elavad linnad ja inimesed linnas ning mis teeb ühe linna huvitavaks ja heaks.
Saatejuht ja heli Jaanus Kaasik 


#15

Timo Maran. Miks teadlane luuletab?
3.06.2021
1:12:10
Sel korral on Tartu hääle kirjandussaates külas luuletaja ja semiootik  Timo Maran. Kuidas niisugune kahepaiksus mõjutab loomingut? Saatejuht  Mika Keräneniga tuleb juttu ikka meie Tartust, mis Tartu häälele igati  kohane. Loomulikult loeb autor ka ise eetrisse oma luuletusi.
Saatejuht Mika Keränen / heli Jaanus Kaasik

#14

Piret Põldver. Julgus olla ebakindel.
13.05.2021
1:04:07
Kirjanduse neljandas podinakastis on Mika Keränenil külas Piret Põldver, luuletaja, kirjandusteadlane ja paljude raamatute toimetaja. Saate teemadeks on julgus ja hirm, ühe mündi kaks külge. Muuseas räägib Piret, kuidas ta läks tänu TarSlämmile oma luuletustega lavale. Saates loeb autor ka enda loomingut, eelmisel aastal ilmunud luulekogust "Alati nii järsku".
Saatejuht Mika Keränen / heli Jaanus Kaasik

#13

Kuidas kirjutada debüütkogu
06.05.2021
1:31:03

Äsja ilmus Värske Rõhu raamatusarjas Aliis Aalmanni debüütkogu "Verihaljas". Sel puhul kõneleb ajakirja peatoimetaja Hanna Linda Korp Aliisi ning "Verihalja" kujundaja Maarja Mäemetsega sellest, kuidas raamat sündis, aga ka värvidest, lõunaeestlusest ning rahvalauludest.
Saatejuht Hanna Linda Korp, heli Jaanus Kaasik.

#12

Roland Seer. Kuidas anda pildile elu ja mida teeb "Tartu multifilm".
29.04.2021
01:23:03 Saate külaliseks on animaator ja kunstnik Roland Seer kelle animeeritud joonisfilm on osalenud ka Veneetsia filmifestivali lühifilmide võistlusprogrammis ja kandideerinud Euroopa filmi auhinnale. Saates vestleme "Tartu multifilmi" erinevatest animatsiooni projektidest. Pooleliolevast Supilinna mängust ja noorte õpetamisest. 
Roland Seeri loominguga saab lähemalt tutvuda neil lehekülgedel:
vimeo.com/rolandseer
tartumultifilm.ee
instagram.com/rolandseer
soundcloud.com/rseer
Saatejuht ja heli Jaanus Kaasik.


#11

Siin Psühhoteek! vol 2. Tartu vinüülidel.
23.04.2021
01:17:19

Järjekorras teises Psühhoteegis salvestatud saates “Siin Psühhoteek!” mängivad Tartuga seotud muusikat ja räägivad Tartuga seotud muusikast vinüülil Psühhoteegi vedaja Ahto Külvet ja Tartu muusik ning muusikaõpetaja Karl Laanekask.
LUGUDE NIMEKIRI
1. Kolmikhüpe - Tartu (“EPA klubi: Elu parimad aastad” - 2009 Neumann Stuudio)
2. Fix - Kevad Tartu kohal (“Eesti POP 3” - 1984 Мелодия)
3. Apelsin - Tartu levi! (“Apelsin III” - 1987 Мелодия)
4. Suuk - Statistiline (“Soviet Hippies OST” - 2018 Cece Music)
5. Velly Joonas - Stopp, seisku aeg! (“Velly Joonas ‎– Stopp, seisku aeg!” - 2015 Frotee)
6. Alo Mattiisen - Kaunimad laulud (“Alo Mattiisen ‎– Mingem üles mägedele” - 1990 Мелодия)
7. Karl Kivastik - Joodikupuutumatus (“Eesti räpptekstide Kogumik. Osa II” - 2019 Not on Label)
8. Bizarre - Mona on Snow (“Café De Flor” - 2016 SekSound)
9. Andres Roots - Link to Elmore (“Andres Roots ‎– Roots Music” - 2016 Roots Art Records)
10. Onu Bella - Õpime puskarit tegema (“Onu Bella - Ma võtsin viina” - 2019 Hitivabrik)
11. Väino ja Toomas Uibo - Võõras mees (“Väino Ja Toomas Uibo” - 1984 Мелодия)
12. Harry Liivi orkester - Tartu Blues (“Harry Liiviga ‎– Tantsutaktis” - 1965 Merit Records)
Saade on salvestaud Psühhoteek salongis
DJ Ahto Külvet / heli Karl-Gustav Kello


#10

Meelis Friedenthal. Kuidas ja millest kirjutada head lugu.
08.04.2021
01:53:37

Meelis Friedenthal on kirjanik, teadlane ja loovkirjutamise õppejõud kelle jutukogu kandideeris ka 2020. aasta Kultuurkapitali kirjandusauhinnale. Headest ja huvitavatest lugudest kirjanduses, ajaloos, televisioonis, ja arvutimängudes vestleb Meelis Friedenthaliga Jaanus Kaasik.
Saatejuht Jaanus Kaasik / heli Taavi Toom

#9

Juhan Voolaid. Kirjanikud Tartu linnamüüril.
1.04.2021
01:15:52

Kolmandas kirjanduse podinakastis tutvume ühe põneva teekonnaga. See on kirjanikuks saamise lugu, mille keskmes on absurdihuumori meister Juhan Voolaid, kes valiti tänavu Tartu linnakirjanikuks. Saates kuuleb katkendeid autori enda esituses raamatutest "Tuhastunud külavanem" ja "Hokimängija Tartu linnamüüril".
Saatejuht Mika Keränen / heli Taavi Toom


#8
Elektriteatri piletid kui kunstikogu. 
26.03.2021 
01:28:21

Esimese koroonalaine ajal sai Tartu Elektriteatri „Myjazaki“ plakatist tARTu poele lootuse sümbol. Sulgemine tuli meie jaoks liiga vara, kolme tegutsemiskuu jooksul oli väljaminekuid rohkem kui sissetulekuid ning tõsimeeli arvasime, et saabumas on tARTu poe lõpp.
Olime just teinud sotsiaalmeedias „Myjazaki“ plakati postituse ja kolmandal eriolukorra päeval võttis keegi Tallinnast ühendust ja küsis, et kas saate plakati pealinna panna? Seejärel tuli ostusoov Võrust, seejärel Saaremaalt, siis juba neljas, viies, kuues soovija. Plakateid oli vaja isegi juurde trükkida ning ning koos sellega tekkis ka lootusekiir olukorrast väljumiseks.
Vestleme Andres Kautsi ja Paula Maueriga Elektriteatrist ja piletitest, mida kunstiteostena osta soovitakse.
Saatejuht Raul Oreškin / heli Taavi Toom

#7
Mis on nifti ja kuidas seda müüa?

19.03.2021
02:13:52

Kirjanik ja futurist Vahur Afanasjev, IT-insener ja ettevõtja Asko Seeba, semiootik Jaanus Kaasik ja galerist Raul Oreškin avavad teemat, kuidas müüa ja osta krüptokunsti?
Paralleelselt saatega saab jälgida ja kaasa elada Vahur Afanasjevi ja tARTu poe eksperimendile suurimas niftide müügiga tegelevas keskkonnas OpenSea.io.
Vaata Vahur Afanasjevi ja tARTu poe kontot OpenSea lehel.
Saatejuht Raul Oreškin / heli Taavi Toom


#6

Heidi Iivari. Kas Tartus tegutseb sariarmastaja?
14.03.2021
01:19:05

Emakeelepäeval mõtisklevad podinakastis kaks Tartu kirjanikku, kelle juured asuvad Soomemaal. Saatejuhiks on kirjanik Mika Keränen ja külas Heidi Iivari, kes on luuletaja, tõlkija ja Soome Instituudi programmikoordinaator. Suvel ilmub Heidi esikluulekogu, mis on kakskkeelne ja kannab pealkirja Tarton sarjarakastaja/Tartu sariarmastaja (Enostone 2021). Kirjanikud vestlevad loovusest ja püüavad leida vastust küsimusele, et mis asi see armastus õigupoolest üldse on?
Saatejuht Mika Keränen / heli Taavi Toom

#5

Kaija Põhako-Esko ja Tõnu Esko. Teadlased, kes leiavad inspiratsiooni kunstist ja ulmest.
06.03.2021
02:18:06

Kaija ja Tõnu kureerivad saabuval suvel Voronja galeriis kaasaegse kunsti näitust "Kolmainsus - Kunst. Teadus. Ulme". Vaid paar nädalat enne kureerimise pakkumist, koostas teadlaste paar soovtegevuste listi ning näituse kureerimine oli üks neist. Kas tegu on saatuse või juhusega? Mis rolli üldse juhused teaduses mängivad? Mis on teadusel ühist kunstiga ning millised kokkupuutekohad ulmega? Kas ka kõige pöörasem ulme võib ühel hetkel reaalsuseks saada?  
Saatejuhid Kaili Kask ja Raul Oreškin / heli Taavi Toom

#4
Contra. Kas külahull on hea olla?
09.02.2021
01:21:17

Mis toidab loovust? Kas sa oled hull? Kas sa hoolid sellest, mida teised Sinu kohta arvavad? Kui sa lööksid mulle penalti, kumba nurka? Loovusest ja jalgpallist räägivad Urvaste külahull Contra ja Vuonislahti külahull Mika Keränen.
Saatejuht Mika Keränen / heli Taavi Toom

#3

Maari Soekov. Müstiliste tegelastega Tartus.
30.01.2021
01:12:43

Kolmandas saates räägime kunstnik Maari Soekoviga luukeredest, lehma kolpadest ja loomajäänustest aga seda ainult esimestel minutitel. Edasi piilume Maari maailma ning saame tuttavaks nähtamatute olenditega, kes Tartus oma elu elavad, ning aeg-ajalt Maari piltidel end ilmutavad.
Saatejuhid Kaili Kask ja Raul Oreškin / heli Taavi Toom

#2
Siin Psühhoteek! vol 1.
15.01.2021
01:01:32

Esimeses Psühhoteegis salvestatud saates "Siin Psühhoteek!" (tARTu podcastide sarjas) räägivad Ahto Külvet ja režissöör Aleksandr Heifets Eesti lugude sarjas valminud lühidokumentaalist "Muusika, mida ma veel ei tea" (Taiga Film 2021). Film on Psühhoteegist ja vinüülimaaniast ning esilinastub pühapäeval 17.01.2021 Tartu Elektriteatris.
DJ Ahto Külvet

#1
Kairo. Kas Tartu võib tissidega olla?
30.12.2020
01:25:32

Esimene saade algab tegelikult 21-sel minutil. Enne seda toimub soojaks rääkimine, mille käigus lahkame esimese tARTu hääle, Kairo, luukeresid või õigemini seda ühte, mille ta kapist välja on lasknud. Aga veel räägime Kairoga tema argipäevast ja võimalikkusest kunstnikuna ära elada ning loomulikult tissidega Tartust ka.
Saatejuhid Kaili Kask ja Raul Oreskin / heli Taavi Toom