Töötoa broneerimiseks täida tellimusleht. Lisa kindlasti kuupäev ja osalejate arv ning muud lisasoovid. Kokteilibaarist NAPP on võimalik juurde tellida jooke ja snäkke.PETRÕKIVKA MAALISTIILI KURSUS

Viktoria Berezina Hersonist viib läbi töötoa, mille raames õpitakse selgeks mõned Petrõkivka maalistiili tehnikad. Ukraina rahvapärane dekoratiivmaalistiil sai alguse Petrõkivka külast, kus maaliti lillemustritega üle valgeks lubjatud talude majaseinu ning tarbeesemeid. Stiilile on omane lillemuster, teatud pintslitõmbed ja valge taust, kuigi kaasaja kunstnikud kasutavad sageli ka musta, rohelist, punast ja sinist tausta. Motiividena on kasutusel ka pühaks peetavad sümbolid ja kaitsemustrid. Tänapäeval on Petrõkivka maalistiilist saanud Ukraina popkultuuri osa.  Petrõkivka maalistiil kuulub alates 2013. aastat UNESCO vaimse kultuuripärandi nimistusse.

Koolituse käigus valmib Petrõkivka stiilis postkaart ja jõuluehe. Töötuba kestab 2,5-3 tundi.

Hind 40€ osaleja kohta. Minimaalne osalejate arv 10 ja maksimaalne 20.KOLLAAŽI RÄNNAK

Kristel Leesmendi töötuba on keskendunud intuitsiooni usaldamisele ja loovuse vabale voolule läbi paberkollaaži meediumi. Iga osaleja valmistab isikliku kollaaži, triivides mööda mõistuspärastest ja enda jaoks tuttavatest valikutest, olles pigem kontaktis tundmatute ja alateadlike seostega. Tulemuseks on kõrgem teadlikkus oma piiravatest mõttemustritest ja varjul olevast loomepotentsiaalist ning võimalustest olukordi lahendada.
Töötoas valmiv teos pakub hulga avastusi ja võimalust jälgida, kuidas selle tähendus ajas muutub. Töötuba kestab kolm-neli tundi.

Hind 45€ osaleja kohta. Minimaalne osalejate arv 5, maksimaalne 10.


JOONISTAMISE TÖÖTUBA RUUDUGA

Ruudu Rahumaru joonistamise töötuba sobib nii algajatele, kes pole kunagi varem isegi pliiatsit käes hoidnud, kui ka neile, kes tahavad oma joonistamiseoskuseid pisut parandada. Humoorikas vormis visandatakse modelli, kes pakub välja erinevaid poose ning keelatud pole ka endil üksteisele poseerida. Võtke seda töötuba kui mängulist võimalust, koos sõpradega või kolleegidega ühisel ajaveetmisel.  
Töötuba kestab umbes kaks tundi. 

Hind 260€, soovituslik seltskonna suurus 10-20 inimest.


MITTEJOONISTAMISE LÜHIKURSUS

Kudrun Vungi töötuba on oma olemuselt kunstiteraapiline. Töötoas uuritakse visuaalse kujutamise arenguetappe ning seoseid alateadvuse ja psühholoogiaga. Juhendaja abil leitakse üles joonistamishirmu tagamaad ning tehakse erinevaid joonistamisharjutusi, et jõuda oma visuaalse ajupoolkera vabastamiseni. Tulemuseks peaks olema vabanemine joonistamise hirmust või usust, et me ei oska joonistada, et jõuda staadiumise, kus enda visuaalne väljendamine on loomulik ja vaba.
Töötuba kestab kaks tundi.

Hind 260€. Soovituslik osalejate arv 10-12.

STENCIL PORTREE 

Töötoas osalemiseks pole eelnev (tänava)kunsti kogemus oluline, juhendaja Von Bomb lähtub iga osaleja oskustest ja aitab kus vaja. Õpitoa käigus valmib iga osaleja käte all stiilne stencil tehnikas portreepilt, mille saate kaasa võtta.  
Töötuba kestab umbes kolm tundi. 

Hind 35€ osaleja kohta, soovituslik seltskonna suurus 12-16 inimest (minimaalne osalejate arv 10).

KOPTI KÖIDE

Kudrun Vungi töötoas õpitakse tegema kopti köidet. Esmalt valmistatakse ette puidust kaaned ja seejärel valitakse ning valmistatakse ette märkmikule sisulehed. Edasi algab köitmine. Köite eripäraks on, et õmblus moodustab köite seljal palmikusarnase punutise. Tulemuseks valmib omanäoline märkmik/fotoalbum/sketsiraamat vms.  
Töötuba kestab umbes kaks tundi.

Hind 350€. Soovituslik osalejate arv 8-10.

MOSAIIGI TÖÖTUBA

Töötoa raames õpitakse tegema erinevates tehnikates mosaiike. Iga osaleja saab puidust tooriku, mida töötoa jooksul inkrusteeritakse klaasmosaiigiga. Juhendaja aitab mustri või pildi valimisega. Iga osaleja saab kõik vajalikud riistad, materjalid, kaitsevahendid ning tulemusena ka enda tehtud valmistöö. Hind ühe osaleja kohta 70 eurot. Töötoa viib läbi InsideArt kunstnik Inna Šarapova. 
Kestvus kolm-neli tundi.

Hind 70€ oaleja kohta Minimaalne osalejate arv 4 ja maksimaalne 10.

PUIDUST EHTED

Töötuba viib läbi Kudrun Vungi. Tegemist on taaskasutusega, kuna ehted valmistatakse erinevatest puidujääkidest. Osalejad saavad lühikese inspiratsiooniloengu ning võimaluse disainida ja valmistada väga omapäraseid ehteid kas endale või kingituseks. Töötuba sobib ka neile, kel pole puidutööga varem kogemust olnud.
Töötuba kestab kaks tundi.

Hind 350€. Soovituslik osalejate arv 10-15.

PUIDUST KUULIMÄNG

Kudrun Vungi juhendamisel meisterdatakse puidust kuulimäng. Iga osaleja saab mängu teema ise välja mõelda ja selle vastavalt kujundada. Osalejad liimivad puidust alusele kuulimängu labürindi, puidust mängu seinad ning puurivad auke. Töötuba sobib ka neile, kel pole puidutööga varem kogemust olnud. 

Hind 310€. Soovituslik osalejate arv 10-15.