Kood ja kosmos

Alanud nädalal avanes tARTu galeriis uus näitus, mille ettevalmistamise käigus värvisime valge näituseruumi mustaks, et eksponeerida seal Kiwa ruumiinstallatsiooni "Kood ja kosmos".
Loe lisaks

Koprad, tao ja rooste

Tuuli Puhveli ja Eero Ijavoineni ühisnäitus "Pitsid ja puuslikud" inspreeris sedavõrd meie galeristi Siljat, kes juhuslikult on samuti skulptor, et ta otsustas sellest lausa kirjutada.
Loe lisaks

Natsamra

Uue hooaja avame Ruudu Rahumaru näitusega “Natsamra”, mis on esimene Ruudu näitus, mis ei sisalda endas ühtegi fotot. Näitusel saab näha kunstniku pastellijoonistusi, mis on valminud viimaste aastate jooksul.
Loe lisaks

Teekond valendikule

Koos uue aasta algusega laienesime ühe ruumi võrra ning avasime näitusesaali Peeter Alliku näitusega "Teekond valendikule".
Loe lisaks

Kas Tartu võib tissidega olla?

Täna läheb eetrisse „tARTu hääle“ esimene episood „Kas Tartu võib tissidega olla?“, kus kunstnik Kairo räägib viimasel aastal toimunud mahukatest näitustest, loomingust laiemalt ning ka sellest, kuidas ta kunstnikuna igapäevaselt toime tuleb.
Loe lisaks

kokteilibaar napp

Mitmete toredate sündmuste kokkulangemise tõttu, avasime tARTu poes kokteilibaari NAPP.
Loe lisaks

Tartu vaimu kiirkursus pildipoes

tARTu poel käis külas Triinu Soikmets NOARist, et pisut uurida, mille poolest tARTu pood erineb teistest galeriidest? Triinu küsimustele vastas tARTu poe käivitaja ja programmijuht Raul Oreškin. 
Loe lisaks