Ruumide broneerimiseks täida tellimusleht ja pane kõik oma soovid kirja. Võtame peale seda ise ühendust. Vaata ka meie töötubade valikut.
SÜNNIPÄEV GALERIIS 


Sünnipäev maalide keskel, tantsupidu näitusesaalis, aga palun, tule korralda oma sündmus tARTu poes! Üritus saab toimuda läbi kahe korruse. Kohapeal avatud kokteilibaar NAPP. Joogid meie poolt. Toitlustamise saab tellida kas meie kaudu või vabalt valitud toidukohast. Vaata ka meie menüüd ja toidupartnereid.

Vaata lähemalt!

Fotod: Eesi Raa

"LEV JA LEEVIKE" tARTu poes


Karlovas tegutsev kodukohvik "Lev ja Leevike" on tuntud muuhulgas kohtumispaigana pika laua taga, et koos lõunatada või õhtusööki nautida.  Kutsume "Lev ja Leevikese" külla ja katame galeriis samuti pika laua, kuhu mahub kuni 18 külalist. Toiduvaliku saame vastavalt soovile kokku leppida.

Näidismenüüna pakume välja:
Tervitusjoogiks käsitööna valminud pandamilimonaad 3€
Tervitusampsuks kitsejuust tikrimoosiga 1.50€
Lõunasupiks soovitame vegansõbralikku seeneseljankat 4.5€
Kohvi ja tee kõrvale pakume šokolaadikooki värskete marjadega 5€ (koos kohviga)
Soovi korral pakume lauas rabarberiveini 3€  

Hind ühele 15€. Soovituslik seltskonna suurus 12-18 inimest.    

Fotod: Eesi Raa
PÄRASTLÕUNA tARTus!


Kutsume teid tARTusse kunstiretkele. Alustame tunnise jalutuskäiguga Aparaaditehase läheduses, et üle vaadata märgilised ja ka vähemtuntud tänavakunstiteosed. Tuuri viib läbi semiootik Jaanus Kaasik.
Peale jalutuskäiku saabume Jaanuse, Marise ja Rusteni perepoodi „Karud ja Pojad“, kus pakume teed ja meekooki ning kus saab lähemalt tutvuda „karupere“ tegemistega.

Vahepeal põikame tehase vahetus läheduses asuvatesse galeriidesse (Kogo, Ag47, Typa ja Art & Tonic) ning lõpetame õhtu tARTu poes, kus kokteilibaar NAPP serveerib kõigile mulliga joogi. tARTu poes saab lähemalt tutvuda Kaili ja Rauli tegemistega, kes huvi korral räägivad ka Voronja galerii järgmise hooaja plaanidest.

tARTu retk kestab 4-5 tundi, sõltuvalt, mitme galerii külastuse kokku lepime.

Hind ühele 39€ (sisaldab snäkke „Karudes ja Poegades“ ning kokteili tARTu poes). Minimaalne seltskonna suurus 10. Võimalik juurde liita töötubasid, toitlustamist ning vajadusel anname soovitusi majutuseks.

Fotod: Eesi Raa ja Nele Tammeaid

HOMMIKUKOOSOLEK


Koosolekud ei pea alati selleks ettenähtud ruumides toimuma. Tule kolleegide või sõpruskonnaga tARTu poodi, kunsti keskele ning ragistage koos oma mõtted kastist välja. Kohapeal avatud kokteilibaar NAPP, kus saab hommikukohvi ja värskeid saiakesi.

Mugavalt mahub ruumi kuni 15-20 inimest. Kolme hommikutunni hind 60€ , hinna sees on esimene tass kohvi. Saiakesi, snäkke või juurvilju saab oma maitse järgi juurde tellida.

Fotod: Eesi Raa, Kiur Kaasik ja Ruudu Rahumaru

MULL JA VAHVEL


Oled vahel mõelnud, et kui palju lihtsam oleks kunsti vaadata, kui teosed oskaksid rääkida? Aga palun, tule pane maalid, joonistused ja skulptuurid kõnelema. Meie poolt jutu- ja kokteilimullid, sinu poolt head mõtted. Vahvlijaama paneme ka tööle!
Kohapeal avatud kokteilibaar NAPP. Esimene kokteil ja vahvel on hinna sees.

Hind ühele 15€, soovituslik seltskonna suurus 10-30 inimest.

Fotod: Viktoria Arro
LÕPUPIDU GALERIIS

Millegi lõpetamine, on tihti millegi uue algus. Korralda lõpupidu tARTu poes ning kingime sulle iga renditud tunni eest 10€ kinkekaardi. Mida pikem pidu, seda väärtuslikum kinkekaart, millega saad panna aluse oma isiklikule kunstikogule või kui oled juba kunstisõber, saad oma kogusse kasvõi peo ajal uue teose valida!

Vaata lähemalt!

Fotod: Maria Kilk ja Mana Kaasik