SÜNNIPÄEV GALERIIS 

Sünnipäev maalide keskel, tantsupidu näitusesaalis, piknik rõdul või miks mitte hoopis üllatuspidu vanaemale? Aga palun, tule korralda oma sündmus tARTu poes! Üritus saab toimuda kahes saalis ja esimeses ruumis läbi kahe korruse. Kohapeal avatud kokteilibaar NAPP. Joogid meie poolt. Toitlustamise saab tellida kas meie kaudu või vabalt valitud toidukohast.
Sünnipäevalapsele tARTu poe poolt üllatuskingitus.

Ruumide rent üheks tunniks 30€, kui broneerite ruumid neljaks tunniks, kingime omalt poolt tunnise fotoseansi. Lisaks on võimalik juurde tellida DJ, töötuba või kunstituur.

Fotod: Eesi Raa

"LEV JA LEEVIKE" tARTu POES


Karlovas tegutsev kodukohvik "Lev ja Leevike" on tuntud muuhulgas kohtumispaigana pika laua taga, et koos lõunatada või õhtusööki nautida.  Kutsume "Lev ja Leevikese" külla ja katame galeriis samuti pika laua, kuhu mahub kuni 18 külalist. Toiduvaliku saame vastavalt soovile kokku leppida.

Näidismenüüna pakume välja:
Tervitusjoogiks käsitööna valminud pandamilimonaad 3€
Tervitusampsuks kitsejuust tikrimoosiga 2.50€
Lõunasupiks soovitame vegansõbralikku seeneseljankat 4.5€
Kohvi ja tee kõrvale pakume šokolaadikooki värskete marjadega 5€ (koos kohviga)
Soovi korral pakume lauas rabarberiveini 3€  

Hind ühele 15€. Soovituslik seltskonna suurus 12-18 inimest.    

Fotod: Eesi Raa
PÄRASTLÕUNA tARTus!


Kutsume teid tARTusse kunstiretkele. Alustame tunnise jalutuskäiguga Aparaaditehase läheduses, et üle vaadata märgilised ja ka vähemtuntud tänavakunstiteosed. Tuuri viib läbi semiootik Jaanus Kaasik.
Peale jalutuskäiku saabume Jaanuse, Marise ja Rusteni perepoodi „Karud ja Pojad“, kus pakume teed ja meekooki ning kus saab lähemalt tutvuda „karupere“ tegemistega.

Vahepeal põikame tehase vahetus läheduses asuvatesse galeriidesse (Kogo, Ag47, Typa ja Art & Tonic) ning lõpetame õhtu tARTu poes, kus kokteilibaar NAPP serveerib kõigile mulliga joogi. tARTu poes saab lähemalt tutvuda Kaili ja Rauli tegemistega, kes huvi korral räägivad ka Voronja galerii järgmise hooaja plaanidest.

tARTu retk kestab 4-5 tundi, sõltuvalt, mitme galerii külastuse kokku lepime.

Hind ühele 29€ (sisaldab snäkke „Karudes ja Poegades“ ning kokteili tARTu poes). Minimaalne seltskonna suurus 10. Võimalik juurde liita töötubasid, toitlustamist ning vajadusel anname soovitusi majutuseks.

Fotod: Eesi Raa ja Nele Tammeaid

HOMMIKUKOOSOLEK


Koosolekud ei pea alati selleks ettenähtud ruumides toimuma. Tule kolleegide või sõpruskonnaga tARTu poodi, kunsti keskele ning ragistage koos oma mõtted kastist välja. Kohapeal avatud kokteilibaar NAPP, kus saab hommikukohvi ja värskeid saiakesi.

Mugavalt mahub ruumi kuni 15-20 inimest. Kolme hommikutunni hind 60€ , hinna sees on esimene tass kohvi. Saiakesi, snäkke või juurvilju saab oma maitse järgi juurde tellida.

Fotod: Eesi Raa, Kiur Kaasik ja Ruudu Rahumaru
JOONISTAMISE TÖÖTUBA RUUDUGA

Ruudu Rahumaru joonistamise töötuba sobib nii algajatele, kes pole kunagi varem isegi pliiatsit käes hoidnud, kui ka neile, kes tahavad oma joonistamiseoskuseid pisut parandada. Humoorikas vormis visandatakse modelli, kes pakub välja erinevaid poose ning keelatud pole ka endil üksteisele poseerida. Võtke seda töötuba kui mängulist võimalust, koos sõpradega või kolleegidega ühisel ajaveetmisel.  
Töötuba kestab umbes kaks tundi. Kohapeal avatud kokteilibaar NAPP. Esimene pokaal rabarberiveini hinna sees.

Hind 250€, soovituslik seltskonna suurus 10-20 inimest.

Fotod: Ruudu Rahumaru

STENCIL PORTREE TÖÖTUBA

Töötoas osalemiseks pole eelnev (tänava)kunsti kogemus oluline, juhendaja Von Bomb lähtub iga osaleja oskustest ja aitab kus vaja. Õpitoa käigus valmib iga osaleja käte all stiilne stencil tehnikas portreepilt, mille saate kaasa võtta.  
Töötuba kestab umbes kolm tundi. Kohapeal avatud kokteilibaar NAPP. Esimene pokaal rabarberiveini hinna sees.

Hind 27€ osaleja kohta, soovituslik seltskonna suurus 12-16 inimest (minimaalne osalejate arv 10).

Fotod: Eesi Raa


MULL JA VAHVEL


Oled vahel mõelnud, et kui palju lihtsam oleks kunsti vaadata, kui teosed oskaksid rääkida? Aga palun, tule pane maalid, joonistused ja skulptuurid kõnelema. Meie poolt jutu- ja kokteilimullid, sinu poolt head mõtted. Vahvlijaama paneme ka tööle!
Kohapeal avatud kokteilibaar NAPP. Esimene kokteil ja vahvel on hinna sees.

Hind ühele 10€, soovituslik seltskonna suurus 10-30 inimest.

Fotod: Viktoria Arro
Broneeri aeg siin ja aitame sul sündmuse parimal moel ära korraldada!