1. Üldtingimused
1.1. tARTu e-pood müüb Tartuga seotud kunstnike loomingut, samuti raamatuid, plaate ja meeneid.
1.2. tARTu e-poe kasutamise käigus tekkivaid õigussuhteid reguleerivad kehtivad Eesti Vabariigi õigusaktid.
1.3. tARTu e-pood võib igal ajal Tingimusi muuta. Tingimuste muudatused avaldatakse veebilehel tartupood.ee ja need jõustuvad peale avaldamist. tARTu e-poodi kasutades ja selle vahendusel tellimust esitades kinnitab Klient, et on Tingimustega nõustunud.
1.4. Müüja andmed:
SIIN OÜ
Kastani 42
Tartu 50410
Reg. nr. 14846108
Telefon: +372 588 44 909
Email: tARTu@tartupood.ee
1.5. Kõik tartupood.com lehel olevad fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad tARTu poele. Lehel oleva materjali omavoliline kopeerimine ja kasutamine on keelatud.

2. Hinnad
2.1. tARTu e-poes on hinnad eurodes.
2.2. Hinnad ei sisalda Toote saatmiskulusid. Saatmiskulud kuvatakse veebipoes enne ostu sooritamist, nii et Kliendil on võimalik nendega tutvuda

3. Tooted
3.1. tARTu e-poes esitletud Tooted on reeglina laos olemas.
3.2. Juhul, kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud Toodet laos pole, ei ole tARTu e-poel võimalik antud tellimust täita ning kliendile tagastatakse kogu ostusumma.

4. Ostu sooritamine
4.1. Klient valib tARTu e-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa ostukorvi”.
4.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb Kliendil liikuda Ostukorvi lehele: menüüribal ostukorvi valikus klikkida nupul „Edasi maksma“, misjärel suunatakse Klient tellimuse vormistamise lehele.

4.3. Pärast nõutud andmete sisestamist ja andmete õigsuse kontrollimist kinnitab Klient tellimuse klikkides „Kinnitan&maksan“. Peale antud tegevust on tellimus kinnitatud ja müüjale edastatud.
4.4. Klient tasub Toote eest koheselt internetipanga pangalingi vahendusel ning kinnitab Müüjale makse klikkides nupul “Tagasi kaupmehe juurde”.
4.5. Pärast Toote eest tasumist saadab tARTu e-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.
4.6. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.
4.7. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

5. Makseviisid
5.1. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda teenusepakkuja Maksekeskus AS turvalises maksekeskkonnas.
5.2. Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

6. Toote kohaletoimetamine
6.1. Veebipood toimetab Toote Kliendini postiga või pakiautomaadi teenusega. Lisaks on võimalik tootele ka ise järele tulla (Kastani 42, Tartu, tARTu poe lahtiolekuaegadel).  

7. Toote tagastamine
7.1. Peale toote kättesaamist on Kliendil aega 14 päeva sellega tutvumiseks. Kui Klient ei ole mingil põhjusel Tootega rahul, siis on õigus 14 päeva jooksul Toode tagasi saata, teavitades tagastamise soovist e-posti aadressil tARTu@tartupood.ee.
7.2. Tagastatav Toode peab olema samas seisukorras, mis Kliendini jõudes. Toode peab olema kasutamata ehk tootel ei tohi olla mingisuguseid märke, jälgi, kahjustusi, mida Tootel ei olnud Kliendini jõudes. Kasutamisjälgedega tagastatavaid Tooteid Veebipood ei aktsepteeri ja need saadetakse tagasi Kliendile.

8. Isikuandmete kasutamine ja kaitse
8.1. Klient annab Veebipoele nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks. Kliendi poolt tellimuse esitamisel sisestatud andmed säilitatakse Veebipoe poolt, eesmärgiga täita Kliendi esitatud Toote tellimus.
8.2. Veebipood võib edastada Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud Toote kohaletoimetamiseks kulleriteenust osutavale ettevõttele.
8.3. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.

9. Muud tingimused
9.1. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.
9.2. Kui Müüja on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Müüja pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile või kohtule.

10. Klienditugi
10.1. Klienditoe telefon on +372 588 44 909 (tööpäeviti kl 11-18) ja
e-posti aadress: tARTu@tartupood.ee.
Riiklikel pühadel on klienditugi suletud.