Et teil oleks lihtsam jõulukinke valida, panime omalt poolt kokku TOP10. Ostmiseks tuleb täita tellimusleht või tulla poodi kohale. Head vaatamist ja valimist! 
10
Pärastlõuna tARTus!


Tähistage jõule tARTu kunstiretkega. Alustame tunnise jalutuskäiguga Aparaaditehase läheduses, et üle vaadata märgilised ja ka vähemtuntud tänavakunstiteosed. Tuuri viib läbi semiootik Jaanus Kaasik. Peale jalutuskäiku saabume Jaanuse, Marise ja Rusteni perepoodi Karud ja Pojad, kus pakume teed ja meekooki ning kus saab lähemalt tutvuda „karupere“ tegemistega.

Vahepeal põikame tehase vahetus läheduses asuvatesse galeriidesse (Kogo, Ag47, Typa ja Art & Tonic) ning lõpetame õhtu tARTu poes, kus kokteilibaar NAPP serveerib kõigile mulliga joogi. tARTu poes saab lähemalt tutvuda Kaili ja Rauli tegemistega, kes huvi korral räägivad ka Voronja galerii järgmise hooaja plaanidest.

tARTu retk kestab 4-5 tundi, sõltuvalt, mitme galerii külastuse kokku lepime. Võimalik juurde liita töötubasid, toitlustamist ning vajadusel anname soovitusi majutuseks.

Hind ühele 29€ (sisaldab snäkke „Karudes ja Poegades“ ning kokteili tARTu poes). Minimaalne seltskonna suurus 10.

9
Kinkekaart


tARTu poe kinkekaart vabalt valitud summale, mille eest saab osta tARTu poes ja tARTu e-poes ning kokteilibaaris NAPP

Kogu summat ei pea korraga ära kulutama, märgime jäägi kaardile ning oste võib hajutada aasta peale. Kinkekaardi kehtivus 1 aasta.

Hind: vabalt valitud summa

8
tARTu vinüülidel

Psühhoteegi poolt kokkupandud valik Tartuga seotud muusikat ja luulet vinüülidel.

Hind alates 8€

7
587 illustratsiooni

Elina Kasesaalu koostatud neljas trükk Eestis tegutsevatest illustraatoritest, kus muuhulgas leiab ka mitmeid Tartus tegutsevaid kunstnikke. Raamatus on Elina autogramm.

Hind 25€

6
Voronja moosid

Valikus on kolm erinevat moosi.
Tikrimoos džinniga
200 g purk
Kirsimoos tumeda šokolaadi ja konjakiga
200 g purk
Jõuluvürtsidega ploomimoos
335 g purk

Hind 5€

5
Ikoonilaadsed jõuluehted

Ikoonilaadsesd nukktegelased, mis sobivad majahaldjaks ning jõulude ajal isegi kuuse külge riputamiseks. Autor Kaili Kask.

Hind 49€

4 
Kood ja kosmos


Kiwa valgustid sarjast "Kood ja kosmos". Planeediga tuleb kaasa Kiwa autogrammiga sertifikaat ning Maria Listra poolt olematus keeles sisse sosistatud heliriba. 

Hind 490€

3
Kalender "Tartu tagahoovid"

Iga-aastane oodatud kalender tuleb taas! Autor Sashami.

Hind 15€

2
Kolmainsus: Kunst. Teadus. Ulme.


Raamat, mis kasvas välja Voronja galerii VIII suvehooaja samanimelisest näitusest, mida kureerisid Tartu teadlased Kaija Põhako-Esko ja Tõnu Esko.

Raamatus saab lugeda kuraatorite ja mitmete teiste kaasatud teadlaste ning ulmekirjanike lühiesseesid, mis avavad näitusel käsitletud teemasid kogu spektri ulatuses, reaalsusest kõige pööraseimate fantaasiateni. Lisaks kuraatoritele on tekstid raamatusse kirjutanud Krista Fischer, Veiko Belials, Veronika Zadin, Uku Varnik, Karl Kruusamäe, Jaan Aru, Siim Veskimees, Joel Jans, Lili Milani, Meelis Friedenthal, Erik Abner, Elin Org, Reidar Anderson, Mait Metspalu ja Indrek Must. Enamus neist Tartu teadlased ja kirjanikud.

Kogumikku on koondatud ka nende kunstnike looming, kes osalesid Voronja VIII suvehooajal: Alar Tuul, Edgar Tedresaar, Kalju Kivi, Estookin, Leonhard Lapin, Regina Mareta Soonseina, Danel Kahar, Grisli Soppe-Kahar, Siiri Jüris, Eike Eplik, Elo-Mai Mägi, Markus Kasemaa. Rohkem, kui pooled neist samuti seotud Tartuga.

Raamatu 99-l leheküljel vahelduvad esseed meeleolukate piltide ja ladusalt loetavate tekstidega, mis teeb kogumikust sobiliku kinkeraamatu nii tartlastele kui linna külalistele.

Raamatus on Kaija ja Tõnu autogrammid.

Hind 25€.

1
tARTu mäng


Koostöös Tartu Kunstikooli tudengitega valminud kaardimäng, millel on näha kõik olulisemad Tartu tänavakunstiteosed. Pakis on 52 kaarti.

Hind 15€